+372 6779665 info@vekra.ee
   

Ostuabi

OSTUKORVI ABI

 1. 1.    Hinnad

1.1.         Vekra OÜ e- poe hinnad sisaldavad kõik käibemaksu 20%.
1.2.         Vekra OÜ e-poes olevad hinnad võivad erineda Vekra OÜ kontoris olevatest hindadest.

 1. 2.    Kuidas sooritada ostu Vekra OÜ kodulehelt?

2.1.         Leidke tootekoataloogist soovitud toode.
2.2.         Sisestage soovitud kogus ning vajutage „Lisa ostukorvi“. Kindlasti jälgige toote juures ka "laoseisu" - kas toode on laos olemas või tellimisel. Tellimise korral on tarneajaks 3-4 nädalat, kuid alati võib tarneaega täpsustada, kui võtate meiega ühendust e-meili teel või helistate tööpäeviti telefonile +372 6 779 665.
2.3.         Ostukorvi sisu kuvamiseks vajutage „Ostukorv“. Ostukorvis võite muuta ostetava kauba koguseid, lisada juurde uusi tooteid ning vajadusel ka tooteid ükshaaval või korraga eemaldada. Kauba koguste korrigeerimiseks muutke välja „kogus“ kasutades märke "pluss" ja "miinus".Koguseid võib muuta ka otse "koguse" lahtris.

2.4.         Ostu vormistamise jätkamiseks klikkige lingile „Edasi“. Teid suunatakse ostja andmete lehelküljele.
2.5.         Ostja andmete lehel sisestage nõutavad andmed ja makseviis ning klikkige lingile „Esita tellimus“. Peale tellimuse esitamist suunatakse Teid Maksekeskuse makseväravasse või kui olete valinud "ettemaksuarve", siis saadetakse Teile e-meilile arve.
2.6.         Olge ostja andmete ja ostu kinnituse lehekülgedel olevate väljade täitmisel tähelepanelik, sest informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

 1. 3.    Toodete eest tasumine

3.1.         Makseväravas valige endale sobilik makseviis.
3.2.         Müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Vekra OÜ arvelduskontole.
3.3.         Kui olete teostanud ülekande, ärge unustage klikata nupule "Tagasi kaupmehe juurde"!

 1. 4.    Kauba kohaletoimetamine

4.1.         Kauba kohaletoimetamise viisi ja tarnija valik tuleb teha ostu sooritamise ajal. Võrkude ja postide mõõdud on suuremad ja neid kulleriga saata EI SAA! Kui ostukorvis on antud tooteid, siis ei ole võimalik SmartPosti ja DPD kulleri teenust kasutada.

    


4.2.         NB! Piirdematerjali (v.a. kinnitused, korgid, väiksemad võrgud) kohaletoimetamise meetod ja tasu tuleb ERALDI kokku leppida Vekra OÜ esindajaga või valida "tulen ise järele"!
4.3.         Vekra OÜ e-poe ladu asub Sakus, aadressil Tehnika 3. Ladu on avatud tööpäevadel 9–17.
4.4.         Kohaletoimetamise hinnad kehtivad ainult Eesti Vabariigi piires!

 1. 5.    Privaatsus
  Andmed, mida Teilt küsitakse ostu sooritamisel, käsitletakse Vekra veebipoes konfidentsiaalse infona ja nende käsitlemine toimub vastavalt isikuandmete kaitse seadusele. Vekra OÜ-le usaldatud andmeid ei avaldata kolmandale osapoolele, välja arvatud kauba väljastamiseks ja transpordi korraldamiseks vajaminevad andmed.
 2. Meie ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, Meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
 1. 6.    Garantii ja pretensioonid

6.1.         Garantiiperioodi alguseks on ostetud kauba üleandmise kuupäev. Toote garantii eest vastustab Vekra OÜ. Garantiiaja pikkus ja hooldusaja kestus on määratud maaletooja või tootja poolt.
6.2.         Garantiiteenuse osutamise aluseks on arve ja saateleht.
6.3.         Garantiiremondiga seotud saate-/transpordikulud kannab ostja.
6.4.         Pretensiooni palume esitada Vekra OÜ e-posti aadressil info@vekra.ee või posti teel meie aadressile Tehnika 3, 75501 Saku.
6.5.         Pretensioonile palume märkida arve number (võimalusel lisada dokumendi fail), tootekood, mille kohta pretensioon esitatakse ja defektse toote puhul võimaluse korral ka foto tootest. Rikke korral palume selgitada olukorda.
6.6.         Õigus tootjagarantiile kaotab kehtivuse, kui:

 • ostjal pole esitada arvet/tellimust/saatelehte
 • esitatud andmed ei vasta tegelikult saadetud kaubale
 • tootel on füüsiline kahjustus (praod, mõlgid, kriimustused jm), mis on tekkinud või tekitatud kliendi süül või ettevaatamatuse ja hooletuse tõttu
 • tootel on rikutud garantiikleebis
 • toote seerianumber on puudu, rikutud või pole loetav
 • toote garantiiaeg on läbi
 • tootele on paigaldatud lisakleebiseid, mille tõttu toote mudel, seerianumber, tootmisaeg vm garantiiaega tõendav info pole loetav
 • toode varustatakse või kasutatakse koos osade, komponentide või välisseadmetega, mis ei ole tootja poolt selleks konkreetseks rakenduseks lubatud
 • toodet on teenindanud ja/või remontinud selleks tootja poolt mitte volitatud isik.

  6.7.         Garantii ei laiene:
 • kuluva iseloomuga osade, pakendile ja dokumentatsioonile
 • kasutaja andmetele salvestistel, kui need on hävinud seadme riknemisel või garantiiremondi tagajärjel
 • seadme mitteotstarbepärasel kasutamisel tekkinud kahjustustele
 • kui seade on viidud mittenõuetekohasesse keskkonda
 • seadmete füüsiliste vigastuste korral, mis on tekkinud tahtmatul või tahtlikul viisil
 • kui seadmesse on sattunud tolmu, vedelikke, kõrvalisi esemeid, mis ei ole tootja poolt ette nähtud ja kasutusjuhendis märgitud
 • seadmete töös tekkinud tõrgete ja seadme kasutuskõlbmatuks muutumise korral, mis on tingitud elektrisüsteemi vigadest või tootja poolt mitte ettenähtud kütuse kasutamisest.

Ostja on kohustatud tutvuma toote kasutusjuhendiga ja jälgima kasutusjuhendis toodud nõudeid ning nende täitmist. Kasutusreeglite mittejärgimisest tekkinud tõrgetele seadmete töös või seadme riknemisele ei laiene tootja poolt pakutav garantii.

Juhul, kui tekib kahtlus toote ja/või seadme defekti garantii alla kuulumisest, jääb lõplik otsustusõigus seadme tootjale. Kui tootja tunnistab defekti mittegarantiiliseks, esitatakse ostjale tagantjärele arve asendusseadme ja/või osutatud teenuse eest.

6.8.         Tootjagarantii ei hõlma defektide diagnoosimist ja kõrvaldamist, mis on põhjustatud:

 • seadme väärast või asjatundmatust kasutamisest või kohtlemisest kliendi või kolmanda isiku poolt. Siia alla kuuluvad ka mehaanilised vigastused, niiskusest, tolmust, võõrkehadest jms põhjustatud defektid.
 • vääramatust jõust (pikselöök, üleujutus, sõda vms)
 • määrdumisest (hiir, magnetsalvesti, jms) ebatavalistest ümbrusmõjudest nagu ülepinge, magnetväljad jne.
 1. 7. Kauba tagastamine

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

 • Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus (vabas vormis kirjutatud avaldus)ning saata see e-posti aadressile info@vekra.ee  hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
 • Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).
 • Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
 • Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

NB! Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates olete teadlik ja nõustute meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun
Sulge