+372 6779665 info@vekra.ee
   

Piirdeaiad ja väravad

Vekra OÜ on erakapitalil põhinev ettevõte ja meie põhitegevuseks on erinevate piirdeaia materjalide import, müük ning soovi korral ka antud materjali paigaldus. Tootevalikusse kuuluvad - keevispaneel, keevisvõrk, punutud võrk, loomavõrk, nelikantpost, ümarpost, puurivõrk, erinevad metallaiad ning palju muud. Pakume Euroopa tehastest pärit toodangut, mis tagab kvaliteedi ja vastupidavuse. Läbi oma partnerite soovime pakkuda Eesti turule standardpiirdeaedasid, kuid valikuse kuuluvad ka natuke erilisemaid ja teistmoodi piirdeaiad ning tooted nagu disainaed või piirdele kinnitatav kunsthekk.

KEEVISPANEEL LOOMAVÕRK METALLAED GABIOONID
 Pildid / - Keevispaneel 3D Light  Pildid / - - Loomavõrk Tornado 2  Pildid / - - PP 001 (N)  Pildid / - - - Gabioonid (1)

KEEVISVÕRK

PUURIVÕRK MOODULSOKKEL AIAKATTED
 Pildid / - Keevisvõrk Middle  Pildid / - Keevitatud puurivõrk  Pildid / - Sile pealispind, ülemised ääred faasitud  Pildid / - - Kunsthekk punutud võrgul (1)
PUNUTUD VÕRK OKASTRAAT DISAINAED PUITAED
 Pildid / - - Punutud võrk roheline  Pildid / - - Tunnelokastraat  Pildid / - Disainaiad 2  Pildid / - - Puitpiire (14)


Värav on kodu visiitkaart, mida kasutatakse iga päev. Seega peavad need välja nägema stiilsed ning eelkõige
töötama korralikult ja tõrgeteta.

Vekra OÜ pakub erinevaid väravatüüpe ning alates 2012. aastast pakume Eesti turul, lisaks harjumuspärastele kandilistele keevispaneeltäitega väravatele, ka lainelisi disainväravaid.

Küsi pakkumist!

Nimi *
E-mail *
Telefon *
Ettevõte
Päringu sisu *
Lisa kaasa fail
Korda turvakoodi
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates olete teadlik ja nõustute meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun
Sulge