+372 6779665 info@vekra.ee
   

Aiavõrk

Aiavõrke on võimalik saada kolme sorti: Punutud võrk, keevisvõrk ja loomavõrk.

Punutud võrku on kasutatud väga pikka aega ja selle aja jooksul on ta tõestanud oma head vastupidavust ja elastsust. Punutud võrgu paigaldus vajab küll natuke rohkem kogemusi ja teadmisi, kui keevisvõrgu puhul, kuid õigesti paigaldatuna on lõpptulemuseks kauakestev ja visuaalselt ilus piire. Me pakume laia valikut punutud võrku - erinevad kõrgused, silma suurused, traadi jämedused ning erinevaid RAL värvitoone.

Keevisvõrk valmistatakse omavahel kokkukeevitatud terastraadist. Toode on kuumtsingitud ja kaetud PVC-ga. Keevisvõrk on üks lihtsamini paigaldatav ning visuaalselt kena väljanägemisega piirdetüüp ning see on ka üks põhjus, miks antud tüüpi võrk on Eestis laialt levinud. Keevisvõrgu paigaldusel ei pea omama suurt piirdepaigalduse kogemust.

Loomavõrk ehk põimitud võrk on oma lihtsa olemusega sobilik pikkade lõikude piiramiseks, et loomad ei pääseks teatud alasse sisse või välja. Mõeldud ka maanteede serva, et metsloomad ei pääseks sõiduteele. Saab paigaldada metallpostile ja puitpostile. Võimalik valida paljude erinevate kõrguste ja silma suuruste vahel.

Küsi parimat pakkumist aiavõrgule!

Nimi *
E-mail *
Telefon
Ettevõte
Lisainfo
Korda turvakoodi
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates olete teadlik ja nõustute meie privaatsuspoliitikaga.
Nõustun
Sulge